Кеди

Сортування
                            Кеди бiлi перфорацiя                     Білі кеди, вже, привабливі, ... якщо Ваша мета - вигідна покупка однієї з найстильніших моделей повс..
1 299грн
                          Кеди бiлi перфорацiя Взуваєш кеди  бiлi  з перфорацією (дрібні дірочки по всьому шкіряному верху) і розумієш: «Який приголомшливий комфорт!» А вже через день активної носки в теплий сезон ..
1 349грн
                                       Кеди бiлi                Спортивна елегантність з легким гламуром - це саме те, що відрізняє білі класичні кед..
1 299грн
             Кеди Вже, привабливо! ... тому що повністю білі кросівки в класичному вигляді - це мега модний контраст до будь-якого повсякденного одягу. Їх свіжість навіть «старим» джинсам/сукням надає новизну, збагачуючи образ «чистої» красою і прохо..
1 299грн
                            Кеди                            Взуваєш кеди з перфорацією (дрібні дірочки по всьому шкіряному верху) і розумієш: «Як..
1 299грн
..
749грн
              Кеди Вже, привабливо! ... тому що повністю білі кросівки в класичному вигляді - це мега модний контраст до будь-якого повсякденного одягу. Їх свіжість навіть «старим» джинсам/сукням надає новизну, збагачуючи образ «чистої» красою і прох..
1 299грн
                     Кеди          Взуваєш кеди з перфорацією (дрібні дірочки по всьому шкіряному верху) і розумієш: «Який приголомшливий комфорт!» А вже через день активної носки в теплий сезон переконуєш..
1 299грн
               Кеди  Білі кеди, вже, привабливі, ... якщо Ваша мета - вигідна покупка однієї з найстильніших моделей повсякденності. Освіжають будь-який образ. На ніжці виглядають акуратно. Рівна невисока підошва, еко  шкіряний верх, п..
749грн
..
1 299грн
Кеди New
               Кеди          Взуваєш кеди з перфорацією (дрібні дірочки по всьому шкіряному верху) і розумієш: «Який приголомшливий комфорт!» А вже через день активної носки в теплий сезон переконуєшся в приємному «дихан..
1 299грн
                         Кеди            Кросівки на завищеній рівній підошві, вже, привабливі, ... якщо необхідна спортивна пара для повсякденності, злегка збільшуюча зріст. Вид білої модел..
749грн
        Кеди       Спортивна елегантність з легким гламуром - це саме те, що відрізняє білі класичні кеди  від інших моделей. Під впливом блискучої  дiзайнерськоi фiшки   лаконічний верх набуває унікальності, за рахунок чого Ви ви..
749грн
                Кеди    Взуваєш кеди з перфорацією (дрібні дірочки по всьому шкіряному верху) і розумієш: «Який приголомшливий комфорт!» А вже через день активної носки в теплий сезон переконуєшся в приємному «диханні» взуття. Ніякої п..
1 349грн
                Кеди            Білі кеди, вже, привабливі, ... якщо Ваша мета - вигідна покупка однієї з найстильніших моделей повсякденності. Освіжають будь-який образ. На ніжці виглядають акуратно. Рівна невисока..
749грн

Кеди

 

5 життєвих ситуацій, коли рятують кеди Nivelle, Lonza, Allshoes

 

 

Кожен день жінки, як фільм з різними ситуаціями: повторюваними, запланованими, несподіваними. І щоб не «впасти обличчям в бруд», в сенсі зовнішнього вигляду, фізичної активності, а може і в прямому значенні вищезгаданого вираження, - потрібне відповідне взуття. А що, якщо це - сучасні, модні жіночі кеди Nivelle, Lonza, Allshoes?! Отже, уявімо 5 ситуацій, коли рятують кеди.


 

Ранок не заладилося, але день проходить легко...

 

Дзвонить будильник, і ти схоплюєшся з ліжка, як ошпарена. На душ, сніданок, каву/чай, вибір одягу/взуття - година. І швидко на роботу. А якщо поніжилася в ліжку зайві 10 хвилин, а якщо затрималася зі сніданком, а якщо замріялася за чашкою улюбленого ароматного напою, а якщо не знаєш, що одягнути/взути і вже запізнюєшся ... З останнім легко справляєшся. Прослизаєш в базову модель - білі кеди і невимушено мчиш на роботу. Будь впевнена - стильна краса ніжок гарантована! Зручність - зашкалює! Звичайно, якщо пара хорошої якості. А ось це ми обіцяємо! Будь-які жіночі кеди Nivelle, Lonza, Allshoes - тільки натуральні матеріали (шкіра, замша), гнучка гумова підошва, якісне пошиття.

 

Грамотно показуєш: «Я в тренді!»

 

Сьогодні купити кеди жіночі - значить забезпечити будь-який повсякденний образ трендовим взуттям. В якому б дизайні не була пара, вона смілива, молодіжна, вільна. І якщо економиш на кількості взуття - не економиш на постійній стильності ніжок.

 

Твій стиль життя - активність ...

 

Дні насичені робочими моментами, вихідні - енергійним відпочинком. Взуття ні в якому разі не повинне сковувати рухи, напружувати, натирати ноги. Жіночі кеди Nivelle, Lonza, Allshoes - одні з найбільш вигідних партій, що дозволяють комфортно почувати себе при будь якій активності. В них ти зберігаєш сили на протязі дня ​​навіть для спонтанних вечірніх прогулянок, вечірок.

 

Постійно водиш авто ...

 

Ти - не Шумахер, але регулярно за кермом. Зручні жіночі кеди допомагають вдало їздити на улюбленій «колісниці». Взуття не чіпляється за килимок. Не перешкоджає комфортному переключенню педалей. Ти швидко реагуєш на непередбачувані ситуації на дорозі. Відчуваєш впевненість при їзді.

 

Коли хтось на вулиці попросив твій телефон і несподівано почав з ним тікати ...

 

Життя повне несподіванок! У наш непростий вік трапляється різне. Якщо потрібно когось наздогнати - шкіряні кеди не перешкоджають бігу. І якщо хтось на вулиці попросив телефон і почав з ним тікати, при бажанні і фізичній підтримці зможеш наздогнати або хоча б спробувати це зробити, зберігши свою цінність.

 

Висновок: купити кеди Nivelle, Lonza, Allshoes - значить зберегти «обличчя», як мінімум в 5-ти життєвих ситуаціях. Супер зручне взуття для повсякденності зберігає життя, здоров'я, красу! Навіщо відмовлятися від таких привілеїв?! А ми допоможемо Вам вибрати і отримати в максимально короткі терміни вподобану пару.