Ботфорти зимовi

Сортування
Ботфорт -67%
Кожаные ботфорты со шнуровкой на каблуке                                           ..
2 999грн 999грн
Кожаные ботфорты низкий ход             Уже, заманчиво! … как 100%-ная защита от непогоды. Ботфорт натуральная кожа деми низкий ход  – «печка» для Ваших ног с приятным микроклиматом. С ней наслаждаешься комфортом и удобной ходьбой в ..
2 999грн
Ботфорти New
Замшевые ботфорты на платформе               Уже, заманчиво! … как оригинальная зимняя обувь, в основе которой лежит стильная классика и креативный вид, за счет чего Вы становитесь интереснее остальных. Замшевые ботфорты на платф..
3 499грн
Ботфорты -50%
Кожаные ботфорты со шнуровкой на каблуке                                           ..
2 999грн 1 500грн
Высокие замшевые ботфорты (внутри евро шерсть)                                          &..
2 499грн
Ботфорты -50%
  Кожаные ботфорты на платформе               Уже, заманчиво! …как 100%-ная защита от снежной «каши» и замерзших луж. С кожаными ботфортами на платформе (внутри евро мех натуральная овчина) ножки выше колен наслаждаются..
2 999грн 1 500грн
Ботфорты -50%
Замшевые ботфорты на высоком каблуке               Уже, заманчиво! … как гламурная обувь для смелой покорительницы мужских сердец. С замшевыми ботфортами на высоком каблуке 9 см  , с растительным орнаментом , с мехом евро на..
2 999грн 1 500грн
Замшевые ботфорты на низком ходу, со стразами               Уже, заманчиво! … как 100%-ная защита от мороза -30°С. Замша в сочетании с евро мехом  натуральной овчиной – «печка» для Ваших ног с приятным микроклиматом. С ней н..
3 499грн
Ботфорты  -50%
Кожаные ботфорты на каблуке 3 см               Уже, заманчиво! …для активной ходьбы в зиму. С кожаными ботфортами на каблуке 3 см Вам не страшны каверзы снежной «каши». Кожа в сочетании с внутренним евро мехом натуральной овчиной..
2 999грн 1 500грн
            Замшевые ботфорты на платформе               Уже, заманчиво! … как оригинальная зимняя обувь, в основе которой лежит стильная классика и креативный вид, за счет чего Вы становитесь ..
3 499грн
Ботфорты -58%
Замшевые ботфорты на танкетке               Уже, заманчиво! …если предпочитаете устойчивую подошву, слегка увеличивающую рост. С замшевыми ботфортами на танкетке ножка приподнята, но не испытывает напряжения в голеностопе при ак..
3 555грн 1 500грн
Замшевые ботфорты на каблуке 7 см               Уже, заманчиво! …как шикарная классика с декоративной «фишкой» - металлической аркой на каблуке. С замшевыми ботфортами на каблуке 7 см Вы приобретаете роскошный вид, несмотря на ка..
3 499грн
Ботфорты -67%
Кожаные ботфорты с острым носом               Уже, заманчиво! …для коварного эффекта. Кожаные ботфорты с острым носом (сегодня продающиеся по «подарочной» цене!) избавляют look от шаблонности. Добавляют агрессивность и лоск. Прив..
1 499грн 500грн
Ботфорты -40%
Высокие замшевые ботфорты (внутри евро шерсть)                                           ..
2 499грн 1 500грн
          Замшевые ботфорты на широком каблуке 7 см               Уже, заманчиво! … как стильная классика с шикарным эффектом. Увеличивает рост, но не избавляет походку от устойчивости. С замшевыми б..
3 499грн

Ботфорти зимовi

 

Ботфорти зимові Nivelle и Lirio: знайдені самі еротичні варіанти!

 

 

Заметілі, снігопади, морози зими - не привід жінкам відмовлятися від спокусливої ​​краси. І в пронизливий наскрізь холод можна виглядати сексуально. Слава Всесвіту і Моді: вони дозволяють навіть в сковуючу тіло холоднечу демонструвати красу жіночих ніжок. Клімат України не настільки суворий, щоб одягати пухові комбінезони. З року в рік погода розташовує до «оголеності», яку створює друга шкіра. Зимові ботфорти Nivelle и Lirio! Саме вони допомагають підкреслити, розкрити привабливість жіночого силуету. Створюють ауру розкутості, свободи. Підкреслюють характер і прагнення панувати, дивувати. І сьогодні знайдені самі еротичні варіанти!

 

Не варто плутати еротичність з вульгарністю. Еротичне взуття безпосередньо пов'язане з елегантністю в моді. Вона, як вид мистецтва, відправляє глядача до фешенебельної красі. А вже ті, хто перетворює її на вульгарність (створює неправильні, не гармонійні образи), нехай не дивуються некоректного ставлення до себе з боку оточуючих. Ботфорти зимові потрібно правильно подати і тоді шикарна спокуса позитивно відіб'ється на іміджі!

 

 

Еротизм в класиці - замшеві жіночі ботфорти Nivelle и Lirio...

 

 

 

Багато хто навіть не підозрює: найбільш еротично обтягують ніжку класичні замшеві зимові ботфорти. Без декору. З ледь помітною бічною блискавкою. На зручному широкому каблуці низької/середньої висоти. Їх пріоритет - розкішна елегантність, яка стильно відбивається на образі. Під впливом ворсистої замші (особливо в темних і пастельних відтінках: чорному, синьому, бордовому, сірому, бежевому) ніжки перетворюються в граціозні «лапи кішки». Шик чіпляє погляд! На нього хочеться дивитися знову і знову ... Якщо врахувати відмінне вироблення замші в зимових ботфортах жіночих Nivelle и Lirio - задоволення отримуєш не тільки від багатої краси, але і м'якості. Хто не в курсі - натуральна замша зігріває краще, ніж гладка шкіра. Коли тріщить мороз, а ноги насолоджуються, розлитою по тілу теплотою, відчуваєш кайф і бадьорість. Високі халяви надійно захищають від північного вітру. В результаті, зберігається здоров'я, настрій, комфорт.

 

Зухвалий еротизм шнурівки...

 

Другий еротичний варіант - зимові чоботи жіночі ботфорти, оснащені лицьовою шнурівкою. Моделі часто представлені в лакованій/гладкій шкірі темних, світлих, яскравих відтінків. Шнурівка - зухвалий декор, тому не сприймає вульгарних доповнень в одязі. Стриманий верх з простими лініями згладжує агресивність взуття. Створює ефектність, що підтверджує хороший смак своєї «пані».

 

Скромна еротика...

 

А хто бажає піддатися впливу скромною еротичності, мода пропонує скористатися третім номером - шкіряними/замшевими жіночими зимовими ботфортами Nivelle и Lirio зі строгою халявою без декору. Підошва - плоска, спортивна платформа.

 

Друга і третя група виграє в боротьбі з мокрою погодою зими. Гладка шкіра не пропускає вологу, холод. Внутрішнє хутро зігріває, як овчинні тапочки. Тепло, зручно, безтурботно!

 

В інтернет магазині Nivel можна закохатися та купити ботфорти зимові Nivelle и Lirio кожного виду. Але віддайтеся єдиним, і вони відплатять взаємністю...