Уггi

Сортування
Зимние кожаные маквины на платформе               Уже, заманчиво! …как кокетливый акцент для внимания молодых ребят и  мужчин. Зимние замшевые  маквины в бежевом замше   на платформе  на шерсти предс..
1 499грн
Кожаные маквины                Уже, заманчиво! … как освежающая спортивная обувь с интересными декоративными элементами. Предназначена для повседневности активных девушек (женщин). Кожаные маквины  отличаются оригинальн..
1 299грн
Зимние кожаные кеды на платформе               Уже, заманчиво! …как кокетливый акцент для внимания мужчин. Меховая оторочка норкой  избавляет зимние кожаные кеды на платформе от классического спортивного стиля. За счет чего ..
1 299грн
Зимние кожаные маквины на платформе               Уже, заманчиво! …как кокетливый акцент для внимания мужчин. Зимние замшевые  маквины  на платформе  на шерсти представляют Вас в  классическом спортивном&..
1 499грн
Угги женские зимние кожаные   Уже, заманчиво! … как сухое тепло ног при -30°С. Угги женские зимние кожаные предотвращают вторжение холода, как валеночки в старину Екатерины II. Натуральная кожа запрещает воде попадать внутрь обуви. Простой вид угги с высоким голенищем – залог удо..
1 499грн
Короткие замшевые угги с мехом                                    Уже, заманчиво! … как оригинальная модель с плотно обхваты..
1 499грн
              Угги бежевые                Уже, заманчиво! … для гламурного вида ножек в суровую зиму. С угги бежевыми  Вы становитесь обладательницей свеже..
1 499грн
            Угги кожаные с мехом                                        &n..
1 499грн
Короткие кожаные угги на платформе              Уже, заманчиво! … как неформальная обувь к раскрепощенному зимнему стилю в любом возрасте. Короткие кожаные угги на платформе обувают ножку в независимый простор. С ними приятно наслажд..
999грн
              Кожаные угги с блеском и мехом               Уже, заманчиво! …как гламурная обувь к неофициальному зимнему образу. Кожаные угги с блеском и мехом дела..
1 499грн
Бежевые замшевые угги с бантиком                                            &nb..
1 499грн
Блестящие угги с мехом                                        Уже, заманчиво! …для модниц, стремящи..
1 499грн
Синие кожаные угги               Уже, заманчиво! …для того, чтобы ноги находились в сухом тепле при раздражающей слякоти, доходящей до щиколоток. С синими кожаными угги даже длительный путь при расстающем снежном покрове принесет..
1 499грн

Уггi

 

Не нудна зима: «потворні» уггі Nivelle и Lirio з кокетством...

 

 

Були ваші - стали наші! Яких-небудь 100 років тому зимове взуття з прекрасною теплорегуляції призначалося для вівчарів Австралії та Нової Зеландії. З тих часів світ змінився і вирішив подарувати моді ще один тренд, який із задоволенням сприйняли модниці світового масштабу, а потім і мешканки Північної, Південної Америки, Європи. В результаті, «потворні» уггі перестали виготовлятися виключно з дубленої овчини і придбали новий вигляд, стилізований під сучасність. Однак їх властивості терморегуляції не змінилися (якщо тільки це стосується якісних шкіряних/замшевих моделей, до яких відносяться уггі Nivelle і Lirio). Вони надійно зігрівають в мороз. Мають приємний мікрокліматом всередині. Легкі, що вигідно відбивається на ходьбі будь-якого темпу. Купити уггі - подарувати собі 100%-ну зручність. Але про головне…

 

Забудьте про нудне зимове взуття! Довіртеся «потворним» уггам Nivelle и Lirio з кокетством! І Ви станете зовні грайливі, легковажні, і навіть ризикованіше. А що? Ризикувати в супер зручному, м'якому зимовому взутті значно приємніше. Воно не сковує рухи. Дозволяє ніжкам відчувати себе, як в тапочках, значить, літати по сніжним, мерзлим доріжках, як на сноуборді. У них можна бути завзятою дівчинкою, як в 20, так і в 45. Жіночі уггі ні до чого не зобов'язують. У них немає строгості, офіційності. Вони вільні, як вітер в полі, від будь-яких умовностей. З ними просто, безтурботно, тепло і комфортно. А за рахунок же чого їх вважають «кокетливими»?

 

 

Уггі з хутряними помпонами Nivelle и Lirio: загравай без приводу! 

 

 

Кулясті прикраси з натурального, штучного хутра на шовкових стрічках. Саме вони додають кокетливі очі «валеночним» чобіткам. В результаті, Ви носите вже не прості шкіряні уггі, а цікаві формати. Вони - не жінка. Їм не потрібен привід для флірту. Уггі з хутряними помпонами заграють з оточуючими без приводу! Викликають усмішку навіть у скептиків. Можуть розвеселити в скрутну хвилину. При ходьбі активно погойдуються, залучаючи до себе увагу. Виглядають чарівно! Викликають інтерес, як у молоді, так і жінок старшого покоління. Завдяки їм хочеться гратися, забувши про все ... Подібним характером володіють і уггі жіночі зимові з милими бантиками. І такі є в арсеналі інтернет магазину Nivel. Варто тільки захотіти і вони Ваші!

 

Купити уггі жіночі Nivelle и Lirio можна за різною ціною. В інтернет магазині Nivel зробите це вигідно, швидко та весело. Є питання? Телефонуйте, пишіть. Відповімо в короткі терміни. Доставимо без мороки.