Черевики осiннi

Сортування
..
1 999грн
    Кожаные короткие ботильоны                Уже , заманчиво !…как смелый акцент в модном стиле. С кожаными короткими  ботильонами ножка приобретает креативный вид, а Вы - броскую амбициозность. У Вас свой индивидуальный ст..
1 699грн
Черные кожаные ботинки на низкой  подошве                                          &..
1 599грн
Ботинки на молнии кожа замша               Уже, заманчиво! …как оригинальная модель для девушек (женщин) с нестандартным вкусом. Аккуратный фасон с закругленным мысом оснащен двойным ремешком, охватывающим щиколотку. Молния вдоль..
1 499грн
Ботинки  -41%
  Женские ботинки Мартинсы на платформе               Уже, заманчиво! С кожаными ботинками Мартинсы на платформе с рифлением Вы визуально увеличиваете рост без каблука .               ..
1 699грн 999грн
    Черевики             Чорнi  черевики - вже, привабливі! ... якщо Вас цікавить класичне демісезонне взуття - приголомшливо ніжне і жіночне. Не потрібно сумніватися: пара дозволить повною мірою насолодитися елегантністю і навіть «королівс..
1 999грн
            Ботинки  каблук  2 см               Уже, заманчиво! …для стильного и женственного вида ножек весной. Ботинки  каблук  2 см позволяют наслаждаться свободой внутри ..
1 599грн
   Ботинки кожа каблук  2 см               Уже, заманчиво! …для стильного и женственного вида ножек весной. Ботинки кожа  каблук  2 см позволяют наслаждаться свободой внутри обуви на 100%. Стопа и го..
1 599грн
                     Черевики             Чорнi  черевики - вже, привабливі! ... якщо Вас цікавить класичне демісезонне взуття - приголомшливо ніжне і жіночне. Не потрібно сумніватися: пара дозволить..
1 999грн
Ботинки  -38%
Ботинки на молнии               Уже, заманчиво! …как стильная модель для весны или осени  с любыми погодными условиями. В декоре участвует кожаный ремешок с  пряжкой металлической ... Вся модель изготовлена из сложного ..
1 599грн 999грн
Ботинки на молнии кожа замша каблук 2 см               Уже, заманчиво! …как оригинальная модель для девушек (женщин) с нестандартным вкусом. Аккуратный фасон с закругленным мысом оснащен двойным ремешком  с пряжкой , охватыв..
1 499грн
Кожаные ботинки на шнуровке               Уже, заманчиво! …как классическая модель мужественного стиля. С кожаными   ботинками на шнуровке, с  невысокой подошвой ножки приобретают смелый, дерзкий вид. Брутальная мо..
1 699грн
Ботинки  кожаные сбоку змейка низкий ход                                          &..
1 999грн
Ботинки  -38%
Замшевые ботинки низкий ход  с камнями                                          &nb..
1 599грн 999грн
Ботинки весенние короткие кожаные с цепочкой                                          &n..
1 999грн

Черевики осiннi

 

 

 

Осінні черевики Nivelle и Lirio нормального стилю або VIP?!

 

Ми, інтернет магазин Nivel, беремо на себе головну проблему - вибір черевиків осінніх Nivelle и Lirio. Саме на це зазвичай іде багато часу і сил: гортаєш сторінки сайтів і незрозуміло, яку модель вибрати, щоб не розчаруватися. Наше взуття Nivelle і Lirio володіє українським походженням, італійським стилем. Над його створенням працюють професійні дизайнери, майстри. Їх робота зводиться до основного: надати ринку України модний продукт гарної якості середнього цінового сегмента. Залишається зрозуміти, який формат осінніх черевиків жіночих вибираєте Ви: нормального або VIP стилю?

 

 

Черевики осінні жіночі Nivelle и Lirio нормального стилю

 

 

Які вони - моделі демісезонного нормкора (нормального стилю - нормальної основи)? Не сковують формальностями. Не виділяють в натовпі. Бачать головну користь в зручності. Без яскравого кольору, декору. З простими лініями. Відрізняються підвищеним комфортом. Виходячи з жіночого характеру, трактують свою позицію: «Я яскрава сама по собі. Навіщо це підкреслювати зухвалими акцентами?» Пропонують базові, приглушені тони: чорний, сірий, коричневий, синій, білий. Переконують у тому, що купити жіночі черевики осінні нормального стилю - значить подарувати собі взуття, доречне в будь-якій неофіційній повсякденності, за будь-якої погоди. Світить сонце або ллє дощ - Ваші ніжки в жіночих черевиках осінніх в надійному комфорті! Не відчувають паркості і не пропускають вологу, холод.

 

Нога всередині взуття лежить правильно. Не обтяжується дизайном. Як правило, це моделі з заокругленим носком, в якому пальчики стопи насолоджуються свободою. Підошва - грубувата, але надійна. Часто з «тракторним» протектором. Застібка: блискавка, шнурівка, липучки, ремінці з пряжками. Верх тільки з натуральної шкіри гарної вичинки. Черевики жіночі осінні Nivelle и Lirio нормального стилю - це якісна річ, яка служить довго, таким чином економить кошти.

 

 

Черевики жіночі осінні Nivelle и Lirio стилю VIP

 

 

Це - модне демісезонне взуття для успішних, крутих жінок! Уособлює владність та могутність. Не відмовляє собі в модельності, багатому декорі. Служить потужним акцентом в образі. Не жертвує комфортом. Уособлює рух з шармом. На них задивляються навіть скептики. Приносить чимале задоволення своїй «пані» і море пошани від людей, які знають толк стильного взуття. Гармонує з кричущою зовнішністю, але не виходить за рамки елегантності. У більшості, це - осінні черевики жіночі на підборах різного виду, висоти («стовпчик», «трапеція», «шпилька»). У декорі часто зустрічаються металеві геометричні вставки, контраст матеріалів. Носок загострений. Верх з натуральної шкіри, замші, велюру. Колірна гамма, як стримана, так і яскрава, але в благородних відтінках.

 

Вам залишилося зробити вибір: нормальний або VIP стиль? Інтернет магазин Nivel дозволяє купити і те, і інше. Осінні черевики Nivelle і Lirio хорошої якості по достоїнству оцінені сотнями українок. Не дарма ж ми на ринку під час кризи і стабільних часів! Ви з нами?