Чоботи веснянi

Сортування
Cапоги Nivelle -60%
Замшевые сапоги NIVELLE на каблуке 6 см               Уже, заманчиво! … как шикарная обувь для  весеннего или осеннего  периода. С замшевыми сапогами NIVELLE на каблуке 6 см Ваш образ покорится элитности и стильному эфф..
2 499грн 999грн
Замшевые сапоги  на каблуке 9 см               Уже, заманчиво! …для шикарного вида ножек в демисезон. Аккуратный фасон придает замшевым сапогам  на каблуке 9 см потрясающую стильность, женственность. За счет чего В..
2 499грн
Сапоги Nivelle -60%
Замшевые сапоги NIVELLE на каблуке 9 см               Уже, заманчиво! …для шикарного вида ножек в весеннюю или осеннюю непогоду. Аккуратный фасон придает замшевым сапогам NIVELLE на каблуке 9см потрясающую стильность, женственнос..
2 499грн 999грн
Сапоги Nivelle -60%
Материал  натуральная кожа+ натуральный замш Каблук  9 см  ..
2 499грн 999грн
Чоботи Nivelle -58%
Сапоги Nivelle каблук 9 см               Уже, заманчиво! … как стильная классика с дерзким декором. Замшевые сапоги  Nivelle  каблук  9 см  в комбинации с кожей дракона и дизарнескими ремнями и клепками  ..
2 399грн 999грн

Чоботи веснянi

 

Чоботи весняні Nivelle, Lirio: 7 правил вдалого вибору

 

 

Вибирати складно. Особливо взуття, представлене в величезному сучасному асортименті. Але, якщо використовувати «швидкий метод визначення» - час на вдалий вибір пари скорочується. І Ваш гардероб поповнюється потрібною річчю, а не «моделлю на один вихід». Уявімо: нам потрібно купити весняні чоботи Nivelle, Lirio. Визначаємо вигідні точки і приходимо до рішення. Перед Вами каталог з численними парами.

 

1. Спочатку запам'ятовуємо тільки ті, які викликають позитивні емоції. Так, чоботи весняні повинні подобатися! Інакше носка не завдасть задоволення. І навіть, якщо Ви не збиралися купувати ту, іншу пару, далі оцініть її пріоритети. Встановіть значимість: взуття необхідне для повсякденності чи вечірнього, ошатного образу? Подумки примірте весняні чоботи на себе і відчуєте, потрібні вони Вам чи ні. Подобається стиль? Чи не відчуваєте неприязнь до декору?

 

2. Позначте колірну гамму, її сполучуваність з передбачуваним одягом, її практичність. І не забудьте врахувати Ваше особисте ставлення до відтінку. Адже взуття дзеркально відображає настрій, емоції, почуття, бажання подати себе з вигідного боку.

 

3. Визначаємо: чи підходять весняні чоботи жіночі Nivelle, Lirio до вашій фігурі, гардеробу. Якщо щільна гомілку, - зверніть увагу на чоботи-гармошки. Стрункі худі ніжки надзвичайно виглядають в чоботях-трубах нижче колін, в чоботях-панчохах подібної висоти.

 

5. Підошва. Вона робить значний внесок при виборі моделі. Уточніть її гнучкість, зносостійкість, практичність. І тут же не варто ігнорувати фізичні особливості стопи. Враховуйте можливий час експлуатації. Для активної повсякденності краще купити весняні чоботи на низьких підборах, платформі, танкетці, щоб потім не знемагати від втоми, болю. Для ошатного ж образу можна і пожертвувати зручністю! Віддаючи перевагу високим «шпилькам» пам'ятайте: на них потрібно вміти красиво ходити. Ніжки не повинні хитатися. Щоб уникнути подібного, вибираємо зручні колодки.

 

6. Оцініть практичність застібки (якщо така є). Чоботи весняні жіночі Nivelle, Lirio можуть мати шнурівку, блискавку, або і те й інше. Моделі зі шнурівкою не так практичні, але більш оригінальні. Впадають в око. А ось блискавка - запорука блискавичного взування.

 

7. Ціна. Вдало купити весняні чоботи Nivelle, Lirio, значить надалі не шкодувати про витрачені гроші. Звичайно, інтернет магазин Nivel пропонує взуття різного цінового сегмента, і весь він повноцінно виправданий. Доступність в ціні і гарна якість жіночих весняних чобіт доведуть: Ми виправдовуємо Вашу довіру!