Новинки

Сортування
                     Сабо чорнi          Хочеш мати брутальний вигляд ніжки спекотним літом і одночасно не страждати від дискомфорту? Носи чорні сабо з зухвалим декором (великим плетенням на підйомі) і ти ..
699грн
                           Сабо  бiлi                 Хочеш мати брутальний вигляд ніжки спекотним літом і одночасно не страждати від дискомфорту? Носи бiлі сабо з зухва..
699грн
                         Сабо срiбне плетене        З капцями  срiбними плетенеми    Ви забудете, що таке незручне літнє взуття! У поєднанні з квадратним носком і рівною гнучкою підошвою, я..
699грн
..
849грн
      Сабо плетене З   плетенеми  капцями  Ви забудете, що таке незручне літнє взуття! У поєднанні з квадратним носком і рівною гнучкою підошвою, яка відмінно повторює рухи стопи, модель по праву вважається мега зручною. У ній пальці стопи не «ходять..
699грн
..
849грн
                            Сабо Сабо в формі легендарних в єтнамок практично не відчуваються на ніжці! Це - вдалий вибір для пляжу, прогулянок влітку, коли температура досягає + 25°С і вище. Відмінна риса - блискуч..
649грн
                          Сабо плетене З   плетенеми  капцями  Ви забудете, що таке незручне літнє взуття! У поєднанні з квадратним носком і рівною гнучкою підошвою, яка відмінно повторює рухи стопи, ..
699грн
..
1 299грн
Белые кожаные балетки               Уже, заманчиво! …для тех, кто не хочет расставаться в повседневности с «бесшумной» качественной  обувью. Модель популярна среди активной молодежи за счет того, что толстая подошва обеспечи..
1 299грн
                       Босонiжки бiлi За модою можна встигнути, якщо купити білі босоніжки сучасного типу. На думку стилістів, подібний дизайн літнього взуття протримається на модних подіумах, як мінімум 2 - 4  сезони. ..
1 299грн
                  Босонiжки на  платформi      Босоніжки на завищеній платформі, вже, привабливі для тих, хто не бажає спекотним літом відмовлятися від візуально збільшеного росту, але не хоче страждати від напруги в ног..
1 299грн
      Босонiжки  бiлi        Масивні босоніжки ідеально підходять для дівчат/жінок з ногами середньої, підвищеної повноти. Крутий вид моделі - геніальне поєднання класики і спортивного стилю, за рахунок якого модель виграє на фоні будь-якого пов..
1 299грн
        Босонiжки чорнi              Босоніжки на злегка завищеній рівній платформі, вже привабливі для тих, хто спекотним літом не хоче втрачати кілька см додаткового візуального зросту. Завищено, але не напряжно! І при набряклос..
1 299грн
Босонiжки New
   Босонiжки низький хiд            Босоніжки на невисокій подошвi , вже, привабливі! ... як модна модель 2021. Дана форма потрапила в десятку трендів року, що дозволяє їй бути на піці популярності серед модниць різного покоління. В її практично..
999грн